TTNET Tivibu Özellikleri ve Tivibu Üyelikleri

 

TTNET’ten Tivibu Servisi

61 ayrı kanalı ayda sadece 1 TL’ye ve üstelik Tekrar İzleDurdur İzle özellikleriyle birlikte izleme fırsatı sunan; ayrıca Seç İzle özelliği kapsamında yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, belgeseller, çocuk, yaşam ve eğlence programları gibi farklı türde içeriğe ulaşma imkanı tanıyan Tivibu, TTNET müşterilerinin hizmetine sunuldu.

Tivibu Ayrıcalıkları ve  Özellikleri

Tivibu’nun tanıtım toplantısında konuşan TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, “TTNET, 2010 yılı itibariyle televizyon, internet ve telefon servisleriyle, müşterilerinin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayacak. İnternet tarafında, sabit genişbant (ADSL, VDSL2, WiFi, Metro Ethernet) ve mobil genişbant (3G) hizmetlerimizin yanı sıra katma değerli ürün ve servislerimizi de sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Hayata geçirilen Tivibu servisinin detaylarını aktaran TTNET Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Onuk ise; “Televizyon ve sinemayı taşınabilir hale getiren Tivibu ile internet üzerinden birçok TV kanalına ulaşabilir; yerli ve yabancı filmleri, popüler dizileri, belgeselleri, çocuk, yaşam ve eğlence temalı programları dilediğiniz yerden, dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Tivibu’yu kullanabilmek içinwww.tivibu.com.tr üzerinden masa üstü yazılımını bilgisayarlarınıza yüklemeniz yeterli” dedi.

Onuk, Tivibu’nun, canlı yayını durdurma ve aynı noktadan izlemeye devam etme özelliği bulunduğunu ifade etti. Seçilen programların yayınlandığı günden itibaren bir hafta boyunca da izlenebileceğini belirten Onuk, kullanıcıların geniş bir film arşivi içerisinden seçim yaparak diledikleri filmi anında seyredebileceklerini de belirtti. Onuk: “Bugün 61 kanal ile hayata geçirdiğimiz Tivibu’da, kanal sayısı her geçen gün artmaya devam edecek” dedi.

Üyelik Paketleri ve Fiyatları

Tivibu’da Standart ve Standart Plus olmak üzere iki farklı üyelik türü bulunuyor. Standart Paket içerisinde, yerli ve yabancı televizyon kanalları ve Tekrar İzle ile Durdur İzle özellikleri bulunuyor.

Standart Plus Paket’te ise Standart Paket’e ilave olarak, yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, belgeseller, çocuk, yaşam ve eğlence programları gibi farklı türde içerikleri kapsayan Seç- İzle özelliği de yer alıyor.

Nisan sonuna kadar Tivibu Standart Plus Paket üyeliği ayda sadece 1 TL olacak.

Ayrıca 30 Nisan’a kadar Tivibu üyesi olan TTNET müşterileri, 1 Mayıs’tan itibaren 31 Aralık’a kadar Standart Paket için 1 TL, Standart Plus Paket için ise yalnızca 4 TL ödeyecekler.

Kirala-İzle içerisinde yer alan film fiyatları lansman kampanyası süresince 50 kuruş ile 3 TL arasındadeğişiyor.

Tivibu Farkı Nedir?
  • Tivibu’dan yararlanmak için internet bağlantısı yeterli!
  • Tivibu ile yerli ve yabancı birçok TV kanalına ulaşılıyor ve TV’de yayınlanmış bir program, yayınlanma tarihinden itibaren 1 hafta boyunca istenilen  zamanda, istenilen yerden, istenildiği kadar izlenebiliyor!
  • Tivibu, canlı TV yayınını durdurma, tekrar kalınan yerden izleme imkanı veriyor!
  • Tivibu aynı zamanda film, dizi, yaşam & eğlence, belgesel, çocuk gibi farklı türde birçok videonun bulunduğu zengin video içeriği sunuyor!
  • ShortsTV, Trace, i-Concerts,C-Music, Body in Balance, My Zen gibi TV kanalları Türkiye’de ilk defa Tivibu’da yayınlanıyor!

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !